לייעוץ ראשוני השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  דוחות תנועה

  עו"ד שי טפיארו - ביקורות וחוות דעת

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   דוחות תנועה

   עורך דין דוחות תנועה

   לא צריך להיות חובב מרוצי מכוניות או לנהוג על רכב יוקרה עם גג נפתח על מנת להנות מתחושה של הרוח המנשבת בשיער כשאנחנו נוסעים על הכביש המהיר. כמובן שעל פי החוק יש לנהוג עד המהירות המותרת, אך יעידו על כך רוב הנהגים בישראל כי אותן הגבלות מהירות הינן מיושנות ולא מתאימות לכלי הרכב ולאיכות הכבישים של ימינו. רובנו נוהגים לפעמים קצת מעל המהירות המותרת, ואפילו המשטרה לא תעצור אותנו בנסיעה אם היינו 5 קמ"ש מעל מגבלת המהירות. אמנם ישנן מצלמות מהירות רבות שפרוסות ברחבי הארץ, אשר פעמים רבות תופסות נהגים במהירות מופרזת ובשל כך נותנות לאותו נהג דוח תנועה אשר יגיע אליו בדואר. במקרה שקיבלתם דוח תנועה שאתם מאמינים שאינו מוצדק, תוכלו לפנות להיעזר בעורך דין דוחות תנועה.

   במה יעזור לי עורך דין דוחות תנועה

   עורך דין דוחות תנועה אשר בעל ניסיון רב שנים של סיוע משפטי ללקוחות רבים ומרוצים שביטל עבורם את דוחות התנועה שקיבלו, הוא האיש הנכון למשימה. למרות התסכול, לא מומלץ להתמודד מול המערכת הגדולה בעצמנו כאשר יש בעל מקצוע שנוכל להיעזר בשירותיו לשם כך. הוא מצידו יוודא כי נשמרות כל הזכויות שלנו במהלך הטיפול בעניין. אם קיבלו דוח תנועה נוכל לשלמו, לבקש לבטל אותו תוך 30 יום או לבקש להישפט תוך 90 ימים ממועד מסירת הדוח על ידי השוטר או המצאתו בדרך המקובלת. אם אנו לא מעוניינים לשלם את הדוח ובכל בעצם להודות בביצוע העבירה, אלא ברצוננו להילחם על חפותנו, כדאי לקבל סיוע משפטי איכותי שכזה.

   למי פונים

   מי שרוצה עורך דין דוחות תנועה יוכל לפנות לעורך הדין שי טפיארו המתמחה בדיני תעבורה ובמשפט הפלילי, ייצוג נפגעי עבירה והשגת פיצויים בעבור נפגעי תאונות דרכים. משרדו של עורך דין שי טפיארו בעל ניסיון רב בייצוג נאשמים רבים בעבירות תעבורה שונות כגון עבירות מהירות, נהיגה בשכרות וכן בעבירות פליליות שונות וכן ייעוץ במהלך חקירה ומעצר. המשרד מעניק סיוע משפטי מקצועי ללא פשרות, תוך יחס אישי ללקוחות מרוצים.

   עו"ד שי טפיארו - ביקורות וחוות דעת

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין
    שלחו ווצאפ!
    צריכים עזרה?
    נתפסתם על מהירות, שכרות או טלפון?
    רוצים לבטל את הנקודות?
    צרו קשר עם שי טפיארו - עו"ד תעבורה
    דילוג לתוכן