לייעוץ ראשוני השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  נהיגה בשכרות

  עו"ד שי טפיארו - ביקורות וחוות דעת

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   נהיגה בשכרות

   עורך דין נהיגה בשכרות

   עבירת נהיגה בשכרות הינה עבירה מהחמורות בתחום התעבורה שעלולה לגרור עמה פסילת רישיון נהיגה למעלה משנתיים בצד ענישה נלוות ונוספת.

   ייצוג משפטי מקצועי יכול להפחית בענישה ומבקרים מסוימים אף להביא את הנהג לזיכוי בעבירה.

   משרדנו יעניק לרך את השרות המקצועי והאישי הנכון ביותר.

   ייעוץ ראשוני ללא התחייבות.

   נהגים צעירים רבים בגילאי תיכון וצבא אוהבים לנצל את ערבי סוף השבוע על מנת להתאוורר ולבלות עם חברים. כאשר אנו צעירים ויוצאים עם החברים שלנו, כנראה שנסכים שאחד מאיתנו יהיה הנהג התורן. אותו אדם לא ישתה אלכוהול או יצרוך סמים קלים ויוודא שהוא ערני ומוכן להחזיר את כולנו הביתה בשלום בסוף לילה של בילוי. אך הכביש אינו מקום בטוח ופעמים רבים קורות תאונות דרכים כאשר נהג מסוים אינו ערני דיו. לכן החוק אוסר על נהיגה תחת השפעת אלכוהול על מנת לוודא כי אנשים לא יפגעו כתוצאה מרשלנותו של נהג אחר ששתה ונהג. לכן אם למרות שידעתם שהדבר אסור החלטתם לשתות ולנהוג, כנראה שתצטרכו סיוע של עורך דין נהיגה בשכרות על מנת לגבור על אותם אישומים כנגדכם.

   איך יעזור לי עורך דין נהיגה בשכרות

   מי שעצר אותו שוטר לבדיקת ינשוף ונמצא כי הוא עם אחוז גבוה מהמותר של אלכוהול בדמו יצטרך לעמוד בפני מערכת אכיפת החוק. הוא יכול להסביר את עצמו ששתה מעט וחשב שזה בגדר מה שמותר בחוק, אך על מנת להצדיק את מעשיו ולא לקבל עונש של פסילת רישיון מינימלית לשנתיים וקנס כספי גבוהה, יצטרך לשכנע בוודאות כי הייתה הצדקה למעשיו. עורך דין נהיגה בשכרות מנוסה שעזר ללקוחות רבים בעבר הוא האדם שתרצו לצידכם על מנת להיאבק על חפותכם.

   הואשמתי בנהיגה בשכרות, למי אני פונה לעזרה

   נהיגה בשכרות היא מעשה מסוכן ביותר ולכן נחשבת לעבירת תנועה חמורה מאוד שבצידה עונש קשה. אם הואשמתם בביצוע מעשה שכזה תרצו לפנות לעורך דין נהיגה בשכרות על מנת להיאבק באותן האשמות. עורך הדין שי טפיארו המתמחה בדיני תעבורה ובמשפט הפלילי, ייצוג נפגעי עבירה והשגת פיצויים בעבור נפגעי תאונות דרכים. משרדו של עורך דין שי טפיארו בעל ניסיון רב בייצוג נאשמים רבים בעבירות תעבורה שונות כגון עבירות מהירות, נהיגה בשכרות וכן בעבירות פליליות שונות וכן ייעוץ במהלך חקירה ומעצר. המשרד מעניק סיוע משפטי מקצועי ללא פשרות, תוך יחס אישי ללקוחות מרוצים.

   עו"ד שי טפיארו - ביקורות וחוות דעת

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין
    שלחו ווצאפ!
    צריכים עזרה?
    נתפסתם על מהירות, שכרות או טלפון?
    רוצים לבטל את הנקודות?
    צרו קשר עם שי טפיארו - עו"ד תעבורה
    דילוג לתוכן