לייעוץ ראשוני השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תאונות דרכים

  עו"ד שי טפיארו - ביקורות וחוות דעת

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תאונות דרכים

   עורך דין תאונות דרכים מומלץ

   במידה והוגש נגדכם כתב אישום בגין מעורבותכם בתאונות דרכים, חשוב והכרחי להתייעץ עם עורך דין תעבורה שכן בכתבי אישום אלה לרב מתקיימת דרישה לשלילת רישיון הנהיגה.

   כולנו מבלים שעות רבות על הכביש, בין אם במושב הנהג, במושב אחר במכונית או בכלל בתחבורה ציבורית. על מנת להגיע ממקום למקום צריך להעביר זמן על הכביש. כאשר שתי מכוניות או יותר מתנגשות אחת עם השנייה בכביש כנראה שייגרם נזק רב להן, ליושבים בהן, להולכי הרגל ואף לכביש. כמובן שהדבר גם יעכב את התנועה במידה מסוימת. גם אם התמזל מזלכם ולא נפגעתם בצורה פיזית, אין ספק כי יהיה נזק לרכוש או לפחות עוגמת נפש שתיגרם מאותה מאורע לא פשוט. לכן, במקרה ואתם רוצים לעמוד על זכויותיכם לאחר שהייתם מעורבים בתאונה שכזו, תוכלו לפנות לעורך דין תאונות דרכים מומלץ, על מנת שיסייע לכם לעבור זאת בהצלחה.

   במה יעזור לי עורך דין תאונות דרכים מומלץ

   בין אם נפגעתם בתאונה דרכים או שאתם גרמתם לה, כאשר הייתם מעורבים בתאונה כדאי לדעת מה הזכויות שלכם על מנת שתוכלו לקבל פיצוי במידת הצורך. למשל, אם הואשמתם כי התאונה קרתה בגללכם, עורך הדין שלכם יוכל לטעון כי הנהג השני בעל אשמה שתרמה להתרחשות האירוע על מנת להוריד מהאחריות שלכם או להפנות אצבע מאשימה כלפיו. אם אתם מנסים לתבוע נהג אחר שלטענתכם פגע בכם באשמתו, עורך דין תאונות דרכים מומלץ שתשכרו יוכל לטעון שמגיעים לכם פיצויים בגין הנזק הפיזי, הנזק לרכוש כלומר לרכב שלכם וכן נזק נפשי עקב התאונה.

   למי לפנות אם הייתי מעורב בתאונת דרכים

   עורך דין תאונות דרכים מומלץ הוא אותו בעל מקצוע שתרצו שיוביל אתכם יד ביד לכל אורך הדרך של הגשת תביעה או התגוננות מפניה. מי שמחפש עורך דין שכזה יכול לפנות לעורך דין שי טפיארו המתמחה בדיני תעבורה ובמשפט הפלילי, ייצוג נפגעי עבירה והשגת פיצויים בעבור נפגעי תאונות דרכים. משרדו של עורך דין שי טפיארו בעל ניסיון רב בייצוג נאשמים רבים בעבירות תעבורה שונות כגון עבירות מהירות, נהיגה בשכרות וכן בעבירות פליליות שונות וכן ייעוץ במהלך חקירה ומעצר. המשרד מעניק סיוע משפטי מקצועי ללא פשרות, תוך יחס אישי ללקוחות מרוצים.

   עו"ד שי טפיארו - ביקורות וחוות דעת

   ליצירת קשר

   השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    קידום עורכי דין קידום עורכי דין
    שלחו ווצאפ!
    צריכים עזרה?
    נתפסתם על מהירות, שכרות או טלפון?
    רוצים לבטל את הנקודות?
    צרו קשר עם שי טפיארו - עו"ד תעבורה
    דילוג לתוכן